آیت الله شجاعی: برای رضای رهبری ، عدالت همراه با اصلاحات ، توسعه و پیشرفت به دکتر روحانی رای دهید

پایگاه خبری شمال پرس/اختصاصی شمال پرس:روز یک شنبه مازندران میزبان دکتر حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری پیش رو بود . به گفته بسیاری از شاهدان قطعا میزبانی امروز سارویها از ایشان ، یکی از باشکوئه ترین و پر جمعیت ترین استقبالها در میان سایر کاندیداها بوده است .

بسیاری از چهره های شاخص اصلاح طلبان نیز در این مراسم حضور داشتند و بعلت استقبال زیاد از روحانی در سایر شهرهای استان ، برنامه ایشان با بیش از ۲ ساعت تاخیر آغاز شد .

آیت الله سید حسن شجاعی پیش از سخنرانی حسن روحانی در مسجد جامع ساری، در جمع مردم حاضر، اظهار داشت: آنهایی که در رابطه با رای دادن به روحانی تصمیم گرفته اند، این انتخاب مبارکشان باشد. وی ادامه داد: اما آن دسته از همشهریان که هنوز در این رابطه تصمیم نگرفته اند آگاه باشند که با این انتخاب، یک تحول بنیادی، تاریخی و ارزشمند در جامعه مدنی به وجود می آورند و کشور به دست مردی متعهد سپرده می شود. شجاعی تصریح کرد: اگر وفاداری به رهبری و قانون اساسی را می خواهید به روحانی رای دهید. وی با بیان اینکه این رای، پشیمانی ندارد، گفت: انتخاب روحانی، اقتدار و اسلامیت را برای مردم به همراه دارد.

سید حسن شجاعی نماینده اسبق ساری از حاضران درخواست نمود تا برای رضای رهبری ، عدالت همراه با اصلاحات ، توسعه و پیشرفت امر به معروف و نهی از منکر به حسن روحانی رای دهند .

آیت الله شجاعی کیاسری

همچنین احمد ناطق نوری نماینده اسبق مردم نور در مجلس شورای اسلامی در سخنانی از مردم خواست تا برای جلوگیری از تکرار حوادث ۸ سال گذشته به روحانی رای دهند تا در عین حال عزت به مردم ایران بازگشته و وضعیت نابسامان فعلی ساماندهی گردد .

دکتر حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در ابتدای سخنان خود از ابراز احساسات جوانان مازندرانی  تشکر نمود و گفت : من مازندران و ساری را بارها دیده بودم ، اما نه با این همه شور و اشتیاق و به همه شما قول می دهم اگر روز ۲۴ خرداد همه پای صندوقهای رای حاضر شوند دیگر نخواهیم گذاشت افراط و خودسری گیروز شود بلکه اعتدال و میانه روی را پیروز خواهیم کرد .

ایشان در ادامه سخنان خود گفت : اگر بار مسئولیت  ریاست جمهوری بر دوش اینجانب قرار بگیرد ، من آزادی مورد نظر ملت بزرگ ایران را در چارچوب قانون اساسی به ایران باز خواهم گرداند و اتحاد و همدلی را به ایران باز خواهم گرداند ، من همان راهی که دولت  آیت الله هاشمی داشت و  سازندگی را برای کشور به ارمغان آورد و راهی که دولت خاتمی داشت و توسعه سیاسی به جامعه ما ارزانی داشت را خواهم رفت .

آیت الله شجاعی کیاسری

دبیر اسبق شواری عالی امنیت ملی با انتقاد از ایجاد تنها ۵۰۰ هزار شغل در طول ۸ سال در ایران گفت : اولین گام دولت من مهار بیکاری است و در کشور پهناور ایران با اینهمه استعداد نباید اینهمه بیکار داشته باشیم ، بلکه باید تلاش کنیم تا آمار بیکاری با به حدم نرمال جهانی برسانیم .

روحانی همچنین ضمن با ارزش دانستن جایگاه مازندران و استعداد بالای این استان در کشاورزی ، صنعت ، گردشگری و همسایگی با چند کشور اظهار امیدواری کرد مازندران روزی به بهشت ایران تبدیل گردد .

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در ادامه سخنان خود از همه مردم دعوت نمود تا پای صندوقهای رای حاضر شوند و افزود : اگر کسی فکر کند رییس جمهور از ابتدا مشخص بوده و رای دادن  بی فایده است ، دچار وسوسه شیطانی شده است ، ما می توانیم پای صندوقهای رای برویم و رییس جمهور خود را انتخاب کنیم .

آیت الله شجاعی کیاسری

دکتر حسن روحانی در سخنان پایانی خود گفت :  دولت تدبیر و امید  از انجمنهای حرفه ای ، مردم و نظامهای صنفی در همه موارد مشورت خواهد گرفت و دیگر خود رایی و خودشیفتگی وجود  نخواهد داشت  ، دولت تدبیر و امید نخواهد گذاشت ارزش پولی کشور بیش از این کاهش یابد ، دولت تدبیر و امید میان تقابل و تسلیم ، تعامل سازنده در گفت و گو با کشورهای جهان را بر خواهد گزید.

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس