آیت الله شجاعی کیاسری عضو ارشد “جامعه اتمام” گفت:مردم تا خرخره گرفتارند

عصرایران – آیت الله شجاعی کیاسری عضو ارشد “جامعه اتمام” گفت:مردم امروز تا خرخره در مشکلات گرفتارند و اگرچه پیروزی هایی در سطح ملی و بین المللی داشته ایم اما این پیروزی ها به کام مردم مزه ای نداشته است.
شجاعی کیاسری در گفتگو با عصرایران بیان داشت: نه اصولگرایان ونه اصلاح طلبان نمی توانند پاسخگوی وضعیت فعلی جامعه باشند و به همین دلیل در انتخابات مجلس مردم به آنان رغبتی ندارند.
وی ادامه داد: بسیاری به نان شب محتاجند و تورم هم هر روز بالا می رود و مسکن هم به یک آرزو تبدیل شده و علاوه براین مواد مخدر گریبان جوانان را گرفته و ازدواج نیز برای انان ناممکن شده است و براین اساس هم اصلاح طلبان و هم اصولگرایان باید پاسخگو باشند.
عضو ارشد جامعه اتمام اضافه کرد: به نظر من مردم در انتخابات مجلس هشتم گزینشی ، با دقت و حساب شده رای خواهند داد و ممکن است بر اساس همین گزینش گری نامزد های مستقل و یا افرادی از جریان های اصولگرا یا اصلاح طلب را نیز انتخاب کنند.
وی تاکید کرد: مجلس اینده مجلسی ائتلافی خواهد بود  و مردم از بین همه نامها بهترین ها را انتخاب می کنند و مجلسی تشکیل خواهد شد که قصد نظارت بر عملکرد دولت و نیز دنبال کردن منافع ملت و نظام را دارد.

وی درباره جامعه اتمام نیز گفت: “اتمام” از حرف اول ” اشتغال، تورم، مسکن، ازدواج و مواد مخدر” تشکیل شده است و اعضای جامعه اتمام قصد دارند در صورت راهیابی به مجلس با بهره گیری از توانمدی های علمی ، حل مشکلات مردم در این پنج حوزه را به طور تخصصی دنبال کنند .

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس